dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia - Milicz

Adresa: Lawendowa 8j, 56-300 Milicz, Polska.
Telefon: 506085587.
Webová stránka: dentystamilicz.pl
Odbornost: Stomatolog, Stomatolog kosmetyczny, Higienista dentystyczny, Periodontolog – implanty dentystyczne, Zdjęcia stomatologiczne.
Další zajímavé informace: Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe.
Recenze: Tato firma má 107 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.6/5.

📌 Umístění tohoto dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia

dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia Lawendowa 8j, 56-300 Milicz, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia

  • Poniedziałek: 09:00–19:00
  • Wtorek: 09:00–19:00
  • środa: 09:00–19:00
  • Czwartek: 09:00–19:00
  • Piątek: 09:00–19:00
  • Sobota: 09:00–16:00
  • Niedziela: Zamknięte

DentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia

Adresa: Lawendowa 8j, 56-300 Milicz, Polska.

Telefon: 506085587.

Webová stránka: dentystamilicz.pl.

Odbornost:

Stomatolog, Stomatolog kosmetyczny, Higienista dentystyczny, Periodontolog – implanty dentystyczne, Zdjęcia stomatologiczne.

Další zajímavé informace:

Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe.

Recenze:

Tato firma má 107 recenzí na Google My Business.

Průměrné hodnocení: 4.6/5.

👍 Recenze na toto dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia

dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia - Milicz
fire F.
5/5

Polecam serdecznie Panią Sylwie Prokopczyk. Pięknie rozjaśniła mi zęby zabiegiem higienizacji oraz wybielania. Efekt przerósł moje oczekiwania . Cena adekwatna do jakości. Pani Sylwia jest miła oraz profesjonalna. Widać, że ma duże doświadczenie.

dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia - Milicz
Anna S.
5/5

Z całego serca polecam ten gabinet stomatologiczny! 🦷❤️ Od samego wejścia czuć tu ciepłą atmosferę i profesjonalizm całego zespołu. Pani doktor dokładnie wszystko tłumaczy, zabieg był bezbolesny, a efekty przerosły moje oczekiwania. Czułam się zaopiekowana i spokojna na każdym etapie wizyty. Polecam i dziękuję

dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia - Milicz
Jola K.
5/5

Dr. Anna to wyjątkowa specjalistka. Zabieg był skomplikowany ale wszystko było robione bardzo delikatnie . Czułam wielki wsparcie dr. Anny oraz P. Sylwi. Cały zabieg przebiegł w sympatycznej i miłej atmosferze. Szczerze i z całego serca DZIĘKUJĘ i POLECAM

dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia - Milicz
Ulcia D.
5/5

Jestem bardzo zadowolona z dentAL szybka reakcja na problem szybkie umówienie wizyty. Co jest dla mnie wazne bezbolesnie podane znieczulenie szybkie usuniecie problemu. Miła atmosferra i bardzo dokładna Pani doktor Polecam

dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia - Milicz
Katarzyna Z.
5/5

Wizyta u Pani Sylwii Prokopczyk to czysta przyjemność. Usuwanie kamienia nazębnego bezbolesne. Porada dotycząca codziennej higieny jamy ustnej obszerna i zrozumiała. Ogromny plus za atmosferę, zaangażowanie, czystość i wyposażenie gabinetu. Życzyłabym sobie i innym, by na swojej drodze spotykali tylko tak świetnych specjalistów.

dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia - Milicz
Anna N.
5/5

Dr Anna Miner jest świetna specjalistka. Botoks wykonany perfekcyjnie, jestem bardzo zadowolona. Na100% wrócę, serdecznie polecam!

dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia - Milicz
Domin.
5/5

Polecam Dr Ewe ma super podejście do dzieci. Na wizycie moje dziecko jest zawsze zadowolone gdzie wczesniej wizyty u stomatologa były dal mojego dziecka koszmarem. Pozdrawiam i polecam 🙂

dentAL Dr Aleksandra Lis - Medycyna estetyczna i Stomatologia - Milicz
Mateusz ?.
5/5

Nic dodać nic ująć wszystko perfekcyjnie wykonane.Całkowicie bezbolesne usunięcie 8 mimo tzw.haczyków na końcach korzeni zęba przez Dr.Anne i Panią Sylwie (dodam też ,ze bez zadnych środków przeciwbólowych po puszczeniu znieczulenia i na kolejny dzień również bez bólu).No i oczywiście zdjęcie i tomograf zębow ,które robione są od ręki na miejscu. Także 5 gwiazdek jak najbardziej się należy a nawet i więcej .
Pozdrawiam i Dziękuję:-)

Go up