Kebab Point - Gostyń

Adresa: Poznańska 179, 63-800 Gostyń, Polska.
Telefon: 731364335.
Webová stránka: kebabpoint.pl
Odbornost: Kebab.
Další zajímavé informace: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Toaleta, Niezobowiązująca atmosfera, Możliwe rezerwacje, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Recenze: Tato firma má 584 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.2/5.

📌 Umístění tohoto Kebab Point

Kebab Point Poznańska 179, 63-800 Gostyń, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Kebab Point

  • Poniedziałek: 10:00–01:00
  • Wtorek: 10:00–01:00
  • środa: 10:00–01:00
  • Czwartek: 10:00–01:00
  • Piątek: 10:00–03:00
  • Sobota: 10:00–03:00
  • Niedziela: 10:00–01:00

Kebab Point

Kebab Point je populární jídlo našeho města, známé svými výbornými kebaby. Nachází se na adrese Poznańska 179, 63-800 Gostyń, Polsko. Je to perfektní místo pro ty, kteří hledají rychlé,&img;
leccé a chutné jídlo.

Speciality

Kebab Point se specializuje na kebaby, které jsou připravovány z nejkvalitnějšího masa a čerstvé zeleniny. Zajímavostí je, že Kebab Point nabízí také jídlo późnym wieczorem a má malé porce, které jsou ideální pro ty, kteří nechtějí jíst příliš.

Further Information

Kebab Point nabízí také možnost reзерваций a přijímá kreditní karty a mobilní platby NFC. Je také přívětivé místo pro dětské jízdenky a bezplatný parkování. Toalety jsou dostupné a je také možnost jídla na útěku.

Accessibility

Kebab Point je přístupné pro osoby v kolečkovém křesle a má vstup, toalety, parkovací místa pro osob v kolečkovém křesle.

Recenze

Kebab Point má na Google My Business 584 recenzí s průměrným hodnocením 4,2/5. Recenze ukazují, že Kebab Point nabízí velmi chutné a vysoce kvalitní jídlo. Zákazníci oceňují velký výběr jídla, včetně kebabů, tortily a čerstvé zeleniny. Recenze také zdůrazňují, že Kebab Point nabízí velmi rychlé služby a přívětivé personál.

Zajímavostí je, že Kebab Point nabízí také možnost přizpůsobení jídla pro ty, kteří chtějí více zeleniny. Recenze ukazují, že Kebab Point nabízí velmi chutné a vysoce kvalitní jídlo, které je určeno pro ty, kteří hledají rychlé,&img; leccé a chutné jídlo.

👍 Recenze na toto Kebab Point

Kebab Point - Gostyń
Monika W.
5/5

Box: mięso mieszane i warzywa; dobre, mało warzyw, więc polecam doprecyzować, jeśli się chce dużo zieleniny. Sos łagodny jest bardzo łagodny.
Tortilla: mięso mieszane i warzywa. Chrupiące, dużo warzyw, mięso odpowiednio spieczone. Sos mieszany ostry z czosnkowym; odpowiednią kompozycja, wystarczająco pikantny.
Porcje bardzo duże. Oboje zamówiliśmy średnie i żałowaliśmy, że nie wzięliśmy małych.
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Wszystko świeże.

Kebab Point - Gostyń
Wujaszek
1/5

Kebab durum xxl - suchy , mięso odgrzewane w mikrofali,tortilla sucha na wigilijny opłatek - bonusem jest całodniowe złe samopoczucie i zatrucie

Nie polecam

Kebab Point - Gostyń
Dariusz S.
5/5

Fajni ludzie tam pracują, sympatyczni i kontaktowi. Jedzenie w mojej ocenie bardzo dobre.

Kebab Point - Gostyń
PiotrYou
1/5

Nie polecam. Sos czosnkowy jest słodki. Mięso typowa kula mocy ( mocno średnie) , a jedynie co mam dobrego po tym kebabie to mdłości.

Kebab Point - Gostyń
Marcel G.
4/5

Obsługa perfekto szybko dostarczają jedzienie ale nie jest one najleprze głośne dźwięki wydawane z kuchni

Kebab Point - Gostyń
Pół-prosta P.
5/5

Po zamawianiu już kilka razy mogę powiedzieć że nie żałują z porcjami. Cena do ilości jedzenia jest adekwatna, jakość jest po prostu dobra. Jedynie frytki często nie wysmażone na chrupkie. Na pierwszy raz polecam sos osobno brać bo na mój gust trochę go za dużo dodają i przytłacza mięso i surówkę. (chociaż to akurat osobista preferencja dla mnie trochę za dużo było)

Kebab Point - Gostyń
Darek
1/5

Dostałem surowego kurczaka, nie polecam

Kebab Point - Gostyń
Hanna Z.
5/5

Smacznie. Szybka obsluga. Przyzwoite ceny, a porcje sa duże. Dobre miejsce na szybki obiad lub małą przekąskę. Mało miejsca na parkingu bo obok sklep spożywczy, ale do ogarnięcia. Polecam zdecydowanie.

Go up