NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu - Milicz

Adresa: Generała Stefana Grota-Roweckiego 1, 56-300 Milicz, Polska.
Telefon: 713830890.
Webová stránka: dentysciwmiliczu.pl
Odbornost: Klinika stomatologiczna.
Další zajímavé informace: Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC.
Recenze: Tato firma má 20 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.5/5.

📌 Umístění tohoto NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu

NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu jest prestigioso clinicum stomatologiczne, usytuowane na Generała Stefana Grota-Roweckiego 1, 56-300 Milicz, Polska. Oferując profesjonalną i komfortową obsługę, klinikum zanoszywa się do czołowych dentystických center w regionie.

Oferuje:

  • Klinika stomatologiczna

Especialidades:

  • dla dorosłych
  • dla dzieci
  • diagnostyka i terapia stomatologiczna
  • chirurgia stomatologiczna
  • endodoncja
  • protezy i ortopediczne
  • rehabilitacja protetyczna
  • pielęgnacza

Centrum z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających pacjentów. Na miejscu możesz korzystać z toalety dla osób na wózkach, a także uzyskać dostęp do wejścia dla osób na wózkach. Przed wizytą, zalecane jest wcześniejsze ustalenie terminu.

Sposoby płatności:

  • karty debetowe
  • karty kredytowe
  • płatności mobilne NFC

Recenzje:

Przedsiębiorstwo posiada 20 recenzji na Google My Business.

Průměrné hodnocení:

4.5/5

Dziękujemy za uwagę i zainteresowanie NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu.

👍 Recenze na toto NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu

NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu - Milicz
Plaszczykov
5/5

Doktor Natalia Pałac oraz asystentka Klaudia prezentują naprawdę wysoki poziom, szczerze polecam

NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu - Milicz
Anna
5/5

Wizyta przebiegła bardzko pomyślnie. Pani d. Dudek w profesjonalny sposób wytłumaczyła mi dalsze procesy naprawy mojego uzębienia oraz udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie pytania w miły sposób. Panie z recepcji są gotowe służyć pomocą w każdej chwili z uśmiechem na ustach co dotychczas rzadko mi się przytrafiało. Z pewnością wrócę do tego centrum a całe grono medyczne gorąco pozdrawiam😊

NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu - Milicz
Aleksandra S.
5/5

Szczerze polecam, zwłaszcza Panią chirurg Grażynę Kaniowską. Usuwała mi dwie ósemki, bez bólu i powikłań. Obyło się nawet bez środków przeciwbólowych po zabiegu. Sympatyczny i pomocny personel.

NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu - Milicz
Mirella S.
5/5

Gorąco polecam!
Profesjonalna obsługa, bardzo rzetelni i doświadczeni lekarze.
Korzystałam z leczenia kanałowego oraz miałam usuwaną trudną ósemkę. Pani dr Anna bardzo sprawnie i bezstresowo zajęła się moja ósemką, dziękuję!

NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu - Milicz
Mateusz W.
5/5

Doskonała opieka medyczna, wszystkie zabiegi wykonane z największą starannością. Szczególnie polecam wizyty u doktor Natalii i jej asystentki Klaudii - bez bólu i świetna atmosfera.

NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu - Milicz
slawomir Z.
5/5

Pani dr. J.Magusiak miła i sympatyczna - zna się na swoim rzemiośle - protezki na NFZ pierwsza klasa. Polecam wszystkim.

NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu - Milicz
Grzegorz F.
5/5

Polecam chirurga dr Maxa za usunięcie ósemki bezboleśnie szybko i bez szwów, oraz protetyka P. Magusiak. Proteza częściowa spasowana idealnie.

NZOZ Centrum Usług Stomatologicznych - Dentyści w Miliczu - Milicz
Michal P.
5/5

Szczerze polecam! Dokładnie omówiony plan leczenia i profesjonalnie wykonany. Wszyscy specjaliści w jednym miejscu, a wszystko w sympatycznej atmosferze.

Go up