Piekarnia Hert - Wrocław

Adresa: Klimasa 37a/1, 50-515 Wrocław, Polska.

Webová stránka: piekarniahert.pl
Odbornost: Piekarnia.
Další zajímavé informace: Dostawa, Dostawa tego samego dnia, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Kawa, Szybkie zakupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe.
Recenze: Tato firma má 119 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.9/5.

📌 Umístění tohoto Piekarnia Hert

Piekarnia Hert Klimasa 37a/1, 50-515 Wrocław, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Piekarnia Hert

  • Poniedziałek: 06:00–18:00
  • Wtorek: 06:00–18:00
  • środa: 06:00–18:00
  • Czwartek: 06:00–18:00
  • Piątek: 06:00–18:00
  • Sobota: 07:00–14:00
  • Niedziela: Zamknięte

Piekarnia Hert

Piekarnia Hert je vysoce hodnocená pekařská provozovna, která se nachází na adrese Klimasa 37a/1, 50-515 Wrocław, Polska. Specializuje se na pečení a odbyt řady různých druhů pečiva.

Speciální nabídky

  • Dostava: K dispozici je služba doručení, která umožňuje zákazníkům objednat své oblíbené pečivo a nechat si je doručit přímě z pekařství.
  • Dostava tohoto dne: Pokud chcete dostat své pečivo ještě rychleji, můžete si objednat doručení toho samego dne.
  • Vstup pro osobnosti na kolčáku: Piekarnia Hert se stará o pohodlí svých zákazníků a proto nabízí vstup pro osoby pohybující se na kolčáku.
  • Káva: Předem naplánujte si svoji návštěvu v pekařství a občerstejte si dobrou kávou.
  • Rychlé nákupy: Pokud nemáte dost času pro dlouhé výběry, můžete si rychle koupit pečivo z předem připravené nabídky.
  • Platební metody: Piekarnia Hert přijímá platební karty, kreditní karty a mobilní platby NFC.

Recenze

Firma má 119 recenzí na Google My Business s průměrným hodnocením 3,9/5.

Další zajímavé informace

  • Debetní karty: Piekarnia Hert přijímá platební karty jako platidlo.
  • Kreditní karty: Můžete zde platit také kreditní kartou.
  • Mobilní platby NFC: Pro moderní a pohodlné platby nabízí také možnost mobilních platby NFC.

👍 Recenze na toto Piekarnia Hert

Piekarnia Hert - Wrocław
Beata P.
1/5

Dlaczego nikt z Dyrekcji nie reaguje na negatywne opinie o pracownikach w tej piekarni. Młode dziewczyny sympatyczne ale te starsze wysokie są nie miłe, zawsze mają jakieś pretensje do ludzi, za grosz kultury, opryskliwe.Nasze osiedle nie chce aż tam wchodzić po chleb. Zróbcie coś z tym!

Piekarnia Hert - Wrocław
Kamila
1/5

Lubię pieczywo i słodkości z Herta, jednak tu oceniam konkretny punkt sprzedażowy i jak dla mnie to masakra. Jest tu jedna starsza pracownica (ta z włosami związanymi w kucyk) i jej podejście do klienta jest okropne. Pani jest wulgarna, wręcz chamska. Zachowuje się jakby robiła łaskę obsługując klientow i juz nie raz spotkałam się z sytuacją, że jak za kimś zamkną się drzwi to padają pod jego adresem niestosowne komentarze.

Piekarnia Hert - Wrocław
Art V.
1/5

Panie za ladą posiadają czasem zachowania z czasów PRL. Jako stały klient jestem również stałym obserwatorem zdarzeń typu: obsługiwanie znajomych osób bez kolejki, prywatne załatwianie spraw gdy kolejka ciągnie się za drzwi lokalu.

Piekarnia Hert - Wrocław
Olena B.
1/5

Zakupy 05.09.23
Nie mam żadnych pretensji do obsługi sklepu.Za każdym razem gdy biorę tą kanapkę trafia takie coś

Piekarnia Hert - Wrocław
Jacek P.
5/5

Bardzo fajna piekarnia. Świeże pieczywo i fantastyczne ciastka o nazwie jogusie. Pysznie i napewno tu wrócę bo warto.

Piekarnia Hert - Wrocław
Klaudia C.
1/5

Zachowanie i odzywki obslugi conajmniej nie na miejscu, ton Pani Ekspedientki jakby pracowała za karę, rzucanie bułkami na ladę. Lubię pieczywo z herta ale już się tam nie pojawię.

Piekarnia Hert - Wrocław
Maria K.
1/5

proszę uważać! dzisiaj, 07.05.24, na porannej zmianie, sprzedawcy byli chamowaci i wyśmiewali mnie. Chodzę do tego sklepu od kilku lat i nie jest to pierwszy taki przypadek. Kim oni są, że pozwalają sobie na coś takiego? Nie rozumiem, dlaczego właściciel przymyka oko na recenzje i nie zwalnia tych niegrzecznych ludzi.

Nigdy więcej nie przyjdę do tego sklepu😒

Piekarnia Hert - Wrocław
Thomas H.
1/5

Proszę zmieńcie tą uciążliwą klientowi "ekspedientkę", bo takiego chamstwa dawno nie widziałem. Zawsze ma coś głupiego do powiedzenia, jeszcze nie zdarzyło się tak żebym wyszedł bez jakiegokolwiek komentarza.

Go up