Wieża ciśnień - Giżycko

Adresa: Warszawska 37, 11-500 Giżycko, Polska.
Telefon: 503091955.
Webová stránka: gizycko.pl
Odbornost: Punkt widokowy, Atrakcja turystyczna.
Další zajímavé informace: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Recenze: Tato firma má 5403 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.7/5.

📌 Umístění tohoto Wieża ciśnień

Wieża ciśnień Warszawska 37, 11-500 Giżycko, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Wieża ciśnień

  • Poniedziałek: 10:00–20:00
  • Wtorek: 10:00–20:00
  • środa: 10:00–20:00
  • Czwartek: 10:00–20:00
  • Piątek: 10:00–20:00
  • Sobota: 10:00–20:00
  • Niedziela: 10:00–20:00

Wieża ciśnień w Giżycku

Wieża ciśnień w Giżycku, znana także jako Wieża widokowa, jest jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych tego miasta. Znajduje się przy ulicy Warszawskiej 37, w dzielnicy 11-500 Giżycko, w Polsce. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 503091955 lub odwiedzić jej stronę internetową pod adresem gizycko.pl.

Odbornost a atrakcje

Wieża ciśnień jest głównie znana jako punkt widokowy, oferując skromną ale przepiękną panoramę okolicy. Jest to także atrakcja turystyczna, która przyciąga odwiedzających z całej Polski i zagranicy. Oprócz wspaniałej widokowni, wieża oferuje także kawiarnię oraz muzeum, które jest godne uwagi.

Wewnątrz wieży, wnętrze jest elegancje i może być opisane jako maść francuskiej elegancji. Jest to perfectne miejsce dla tych, którzy chcą obejrzeć piękne widoki, a jednocześnie cieszyć się smaczącymi deserami w kawiarni. Wieża jest dostępna dla osób na wózkach, co czyni ją dostępną dla każdego.

Recenzje i oceny

Wieża ciśnień w Giżycku ma 5403 recenzje na Google My Business i średnią ocenę 4,7/5. Recenzenci chwalą wspaniałe widoki z wieży, a także elegancję wnętrza i smaczne desery w kawiarni. Niektórzy recenzenci również podkreślają dostępność wieży dla osób na wózkach, co czyni ją dostępną dla każdego.

Recenzenci opisują Wieżę ciśnień jako obowiązkowe miejsce do odwiedzenia w Giżycku. Chwalą wspaniałe widoki, a także kawiarnię i muzeum, które są godne uwagi. Wielu recenzentów jest zachwyconych elegancją wnętrza wieży i opisuje je jako maść francuskiej elegancji. Recenzenci polecają Wieżę ciśnień jako obowiązkowe miejsce do odwiedzenia w Giżycku, zwracając uwagę, że dla tych, którzy nie mogą korzystać ze schodów, jest dostępna winda.

Imię Ocena Komentarz
Moi Drodzy 5 Coś wspaniałego Obowiązkowy punkt w Giżycku. Wspaniała panorama. Oczywiście 360*🤪 Oprócz widoków- kawiarnia i muzeum (bo tak to chyba można nazwać) godne uwagi. Elegancja Francja rzec by można, jeżeli ma się na myśli wnętrze. Ja byłam zachwycona. Teraz Wy sprawdźcie. Słodkości zeszły na drugi plan😆. Szczerze polecam. Dla tych, którzy nie mogą, jest winda.😊 Jak okiełznan kartę pamięci, dorzucę jeszcze filmik.

Więc jeśli jesteś w Giżycku, nie zapomnij odwiedzić Wieży ciśnień. To miejsce zostawi ci w pamięci wspaniałe widoki oraz smaczne desery w kawiarni. Dla tych, którzy nie mogą korzystać ze schodów, jest dostępna winda. Wieża ciśnień jest obowiązkowym miejscem do odwiedzenia w Giżycku i zdecydowanie warto odwiedzić.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zapytać o coś specyficznego, nie bashaj się i skontaktuj się z Wieżą ciśnień pod numerem telefonu 503091955 lub odwiedź ich stronę internetową pod adresem gizycko.pl.

👍 Recenze na toto Wieża ciśnień

Wieża ciśnień - Giżycko
Agnieszka J.
5/5

Moi Drodzy, coś wspaniałego! Obowiązkowy punkt w Giżycku. Wspaniała panorama. Oczywiście 360*🤪 Oprócz widoków- kawiarnia i muzeum (bo tak to chyba można nazwać) godne uwagi. Elegancja Francja rzec by można, jeżeli ma się na myśli wnętrze. Ja byłam zachwycona. Teraz Wy sprawdźcie. Słodkości zeszły na drugi plan😆. Szczerze polecam. Dla tych, którzy nie mogą, jest winda.😊 Jak okiełznan kartę pamięci, dorzucę jeszcze filmik.

Wieża ciśnień - Giżycko
Klaudiusz W.
5/5

Wieża ciśnień w Giżycku jest naprawdę godne odwiedzin. Jest urządzona na wysokim poziomie, z dobrym smakiem, można tu zobaczyć wiele obrazów, zjeść dobry deser, napić się dobrej kawy, a także delektować się niesamowitymi widokami. Myślę, że to obowiązkowy punkt na mapie Giżycka.

Wieża ciśnień - Giżycko
Magda W.
5/5

Wnętrze zaskakuje- na plus. Do wyboru winda lub eleganckie schody, które doskonale wpisują się w klimat wnętrza. Na każdym piętrze wystawa z ciekawymi eksponatami. Na ostatnim piętrze przyjemna kawiarnia i taras widokowy. Polecam kawkę i relaksujący widok na jezioro.
Bilet kosztuje 20 zł dla turystów ale zdecydowanie warto wydać te pieniądze.

Wieża ciśnień - Giżycko
Tomek G.
5/5

Super widoczki na najważniejsze jezioro w Giżycku. U góry jest kawiarnia, można usiąść odpocząć, wypić kawkę, zjeść ciacho, a wszystko to w pięknej panoramie Giżycka. Śmiało polecam wpisać się do księgi zwiedzających. Na każdym piętrze jest zachowana historyczna tematyka Giżycka.
P.S. Właściciel posiada również domki nad jeziorem z dostęp do kajaków i rowerów wodnych w cenie wykupionego domku. Sztos. Pytać Panią bileterkę. Udzieli więcej informacji. Super miejsce i bardzo sympatyczna obsługa.

Wieża ciśnień - Giżycko
Jolanta L.
5/5

Piękne widoki na całe Giżycko i jezioro. Z zewnątrz bardzo ładna konstrukcja! W wewnątrz znajduję się 7 pięter. W każdym coś innego 👍 Np. PRL, różne mundury żołnierzy lub przedmioty z filmu ,,Miś". Na 6 piętrze jest budka w której można kupić ciacho lub lody. I na samej górze są miejsca do zjedzenia kupionego posiłku i taras widokowy. A przy wejściu kasa do kupienia biletów i pamiątek. Wycieczkę oceniam na 5 gwiazdek.

Wieża ciśnień - Giżycko
Piotrek
5/5

Schody lub winda (nie wjeżdża na dwa ostatnie piętra), super widoki, nie można się napatrzeć na jezioro Niegocin, fajnie zagospodarowana, dość szeroki taras widokowy dookoła (bez problemu miną się dwie a może i 3 osoby), na górze bar, stoliki, można usiąść, napić się czegoś

Wieża ciśnień - Giżycko
krzysztof P.
5/5

Nie droga atrakcja , sezon 2025 bilet normalny 20 zł ulgowy 15 złoty.
Bardzo fajny widok , nożna wejść po schodach jak i wjechać windą . Toaleta bezpłatna dla zwiedzających.

Wieża ciśnień - Giżycko
Tomasz K.
5/5

Piękny widok na miasto i jezioro Niegocin. W środku jest nałe muzeum i kawiarnia

Go up